------------------------------------------------

28.09.2022- Klubová výstava CHK Hostouň

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1, CAC

Výborná 1, CAC

Rozhodčí - Viera Vítková (SK)

 

------------------------------------------------

25.09.2022- Krajská výstava Louny

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1, VT, KrV

Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

Rozhodčí - Ing Leoš Jančík (CZ)

------------------------------------------------

18.09.2022- Mezinárodní výstava Klatovy

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V4

Výborná 4

Rozhodčí - Alena Košťálová (CZ)

------------------------------------------------

27.08.2022- Krajská výstava Džbán

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1, VT, KrV

Výborná1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

Rozhodčí - Antonín Mudra (CZ)

 

 

------------------------------------------------

14.08.2022- Krajská výstava Týn nad Vltavou

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V2

Výborná 2

Rozhodčí - Karel Hořák (CZ)

------------------------------------------------

31.07.2022- Svatomartinská oblastní výstava Rychety

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1, VT

Výborná 1, Vítěz třídy

Rozhodčí - Leoš Jančík (CZ)

 

------------------------------------------------

23.07.2022- Krajská výstava Martíněves

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1, VT

Výborná 1, Vítěz třídy

Rozhodčí - Naďa Klírová(CZ)

 

------------------------------------------------

17.07.2022- Národní výstava Mladá Boleslav

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V2

Výborná 2, bez titulu

Rozhodčí - Antonín Mudra (CZ)

------------------------------------------------

03.07.2022- Národní výstava Klatovy

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V2, res.CAC

Výborná 2, res.CAC

Rozhodčí - Robert Kubeš (CZ)

------------------------------------------------

18.06.2022 - Krajská výstava Benátky nad Jizerou

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1

Výborná 1

Rozhodčí - Tomáš Kučera (CZ)

 

------------------------------------------------

18.06.2022 - Klubová výstava KCHČ Konopiště

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V4

Výborná 4

Rozhodčí - Suzana Simon (HR)

------------------------------------------------

11.06.2022 - Podbrdská krajská výstava Rokycany

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1, VT, KrV

Výborná 1, Vítěz třídy , Krajský vítěz

Rozhodčí - Zuzana Brotánková (CZ)

------------------------------------------------

29.05.2022 - Krajská výstava Horní Počernice

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1, VT, KrV

Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

Rozhodčí - Ing.Jaroslav Matyáš (SK)

 

------------------------------------------------

28.05.2022 - Krajská výstava Hradec Králové

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V2

Výborná2

Rozhodčí - Ing.Alena Košťálová (CZ)

------------------------------------------------

28.09.2020 - Krajská výstava Horní Počernice

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1, VT, KrV  3. nejlepší fena ze všech fen všech FCI skupin.

Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

Rozhodčí - Milan Raba

------------------------------------------------

25.07.2020 - Krajská výstava Martíněves

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V2

Výborná 2

Rozhodčí - Ing. Leoš Jančík

------------------------------------------------

29.02.2020 - Krajská výstava Lysá nad Labem

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1, VT

Výborná 1, Vítěz třídy

Rozhodčí - Alena Košťálová

 

------------------------------------------------

30.11.2019 - Mezinárodní výstava Praha

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V

Výborná

Rozhodčí - Mgr. Hana Krejčová(IT)

 

------------------------------------------------

09.11.2019 - Oblastní Svatomartinská výstava Mladá Boleslav

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V2

Výborná 2

Rozhodčí - Antonín Mudra(CZ)

------------------------------------------------

06.10.2019 - Krajská výstava Litoměřice

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1

Výborná 1

Rozhodčí - Ing. Leoš Jančík (CZ)

------------------------------------------------

05.10.2019 - Oblastní výstava Rokycany

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1, VT

Výborná 1, Vítěz třídy

Rozhodčí - Mgr. Božena Ovesná (CZ)

------------------------------------------------

29.09.2019 - Krajská výstava Louny

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1, VT, KrV

Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

Rozhodčí - Antonín Mudra (CZ)

 

------------------------------------------------

28.09.2019 - Oblastní výstava Džbán

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1

Výborná 1

Rozhodčí - Doc.RNDr. Jaroslava Ovesná (CZ)

 

------------------------------------------------

15.09.2019 - Podřipská výstava Martíněves

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1, VT, KrV

Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

Rozhodčí - Doc.RNDr. Jaroslava Ovesná (CZ)

 

------------------------------------------------

31.08.2019 - Dogshow Džbán Horní Počernice

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1, VT, KrV

Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

Rozhodčí - Antonín Mudra (CZ)

------------------------------------------------

03.08.2019 - Krajská výstava Kladno

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V2

Výborná 2

Rozhodčí - Alena Košťálová (CZ)

 

------------------------------------------------

20.07.2019 - Krajská výstava Martiněves

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V1, VT

Výborná 1, Vítěz třídy

Rozhodčí - Mgr. Václava Rybárová (CZ)

 

------------------------------------------------

16.06.2019 - Krajská výstava Benátky nad Jizerou

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V2

Výborná 2

Rozhodčí - Zuzana Brotánková (CZ)

 

------------------------------------------------

08.05.2019 - Pojizerská výstava Mladá Boleslav

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída otevřená : V2

Výborná 2

Rozhodčí Robert Kubeš (CZ)

 

------------------------------------------------

17.11.2018 - Svatomartinská oblastní výstava Mladá Boleslav

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída mezitřída : V1, VT, OV

Výborná 1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz

Rozhodčí - Alena Košťálová (CZ)

 

------------------------------------------------

14.10.2018 - Krajská výstava Rychety

nny ze Smaragdové zahrádky - třída mladých : V2

Výborná 2

Rozhodčí - Doc.RNDr. Jaroslava Ovesná (CZ)

 

------------------------------------------------

28.09.2018 - Klubová výstava CHK Hostouň

 

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída mladých : V

Výborná

Rozhodčí - Zofia Konderla (PL)

 

------------------------------------------------

08.09.2018 - Krajská výstava Liberec

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída mladých : V1, VTM

Výborná 1, Vítěz třídy madých

Rozhodčí - Doc.RNDr. Jaroslava Ovesná (CZ)

------------------------------------------------

01.09.2018 - Krajská výstava Džbán

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída mladých : V1, VTM

Výborná 1, Vítěz třídy madých

Rozhodčí - Antonín Mudra (CZ)

 

------------------------------------------------

26.08.2018 - Mezinárodní výstava Mladá Boleslav

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída mladých : V

Výborná

Rozhodčí - Rafal First (PL)

 

------------------------------------------------

04.08.2018 - Krajská výstava Kladno

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída mladých : V3

Výborná 3

Rozhodčí - Alena Košťálová (CZ)

 

------------------------------------------------

21.07.2018 - Krajská výstava Martíněves

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída mladých : V1, VTM

Výborná, Vítěz třídy mladých

Rozhodčí - Naďa Klírová (CZ)

 

------------------------------------------------

26.05.2018 - Klubová výstava KCHČ Poděbrady

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída mladých : V

Výborná

Rozhodčí - Rozhodčí - Stephen Rooney (UK)

------------------------------------------------

13.05.2018 - Oblastní výstava Horní Počernice

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída mladých : V1, VTM

Výborná 1, vítěz třídy mladých

Rozhodčí - Olga Dolejšová (CZ)

 

------------------------------------------------

12.05.2018 - Krajská výstava Hradec Králové

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída mladých V1, VTM

 Výborná 1, vítěz třídy mladých

Rozhodčí - Tomáš Kučera (CZ)

 

------------------------------------------------

08.05.2018 - Pojizerská výstava Mladá Boleslav

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída mladých V1

 Výborná 1

Rozhodčí - Tomáš Kučera (CZ)

 

------------------------------------------------

18.11.2017 - Svatomartinská výstava Mladá Boleslav

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída dorost : VN1

Vělmi nadějná 1

Rozhodčí - Antonín Mudra (CZ)

------------------------------------------------

15.10.2017 - Krajská výstava Praha Rychety

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída štěňat : VN1

Vělmi nadějná 1

Rozhodčí - Zuzana Brotánková (CZ)

------------------------------------------------

30.09.2017 - Oblastní výstava Horní Počernice

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída štěňat : VN1

Vělmi nadějná 1

Rozhodčí - Petr Řehánek (CZ)

------------------------------------------------

28.09.2017 - Podřipská výstava Martíněves

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída štěňat : VN1

Vělmi nadějná 1

Rozhodčí - Mgr. Václava Rybárová (CZ)

-----------------------------------------------

09.09.2017 - Krajská výstava Liberec

Enny ze Smaragdové zahrádky - třída štěňat : VN1

Vělmi nadějná 1

Rozhodčí - Antonín Mudra (CZ)